EDUKATIVNĚ-STIMULAČNÍ SKUPINKY

ZAČÍNÁME VE STŘEDU 31.10.2018 V 16:00 VE TŘÍDĚ SOVIČEK.

Děti jsou rozděleny do dvou skupin, rozpis najdete na nástěnce v šatně dětí (včetně termínů lekcí).  Prosíme o donesení částky 550 Kč (pokud možno přesně) do první lekce (dle vaší skupiny). Cena pracovních sešitů je 480 Kč, zbytek bude použit na odměny v jednotlivých hodinách.

Dotazník spokojenosti

Dotazník prosím vyplňte a vhoďte do připravené krabice na okně v šatně dětí v MŠ do konce října. Pokud jste dotazník někde založili a máte zájem o jeho vyplnění, můžete si ho zde stáhnout a vytisknout: Dotazník.

Vánoční focení

Citace

Vánoční focení proběhne v MŠ 25. 10. 2018 v dopoledních hodinách. Vzor fotografií naleznete na nástěnce v dětské šatně, nachystejte tedy dětem vhodné oblečení.

BUBU DEN

Citace

• Termín: 17.10.2018 v 16:00
  • S Sebou:  dýni, nástroje a vydlabávání, přírodniny na ozdobení.
  • Šikovné maminky prosíme o něco drobného na zub.
  • Strašidelný kostým: děti mohou být v kostýmu už v rámci dopoledního programu
  • Drakiáda: pokud bude i nadále přát počasí, přemístíme se se zájemci po dlabání dýní na pole za MŠ, kde budeme společně pouštět draky