Stravování v době lock-downu

Vážení rodiče,

školní jídelna při ZŠ Měšťanská umožňuje odebírat obědy za následujících podmínek, které vycházejí z níže přiložené metodiky MŠMT:

  • je možné odebírat pouze oběd,
  • z ekonomických důvodů školní jídelna poskytne tuto možnost dětem a zaměstnancům MŠ při minimální počtu deseti (10) zájemců,
  • přihlášení bude platit po celou dobu uzavření MŠ,
  • školní jídelna také nabízí možnost odebírat oběd IV. kategorie za Kč 63,- (bez limitu minimálního počtu porcí).

V případě zájmu o obědy, popř. o více informací se obraťte na školní jídelnu na následujících kontaktech:

  • Šárka Fiedlerová, vedoucí ŠJ: Sarka.Fiedlerova(zavináč)zsmestanska.cz
  • Oleksandra Nazaruk, administratní pracovník: stravne(zavináč)zsmestanska.cz nebo Oleksandra.Nazaruk(zavináč)zsmestanska.cz

Z organizačních důvodů je výdejna stravy mateřské školy uzavřena. Vyzvedávat stravu je možné na ZŠ Měšťanská 21, Brno.

Metodický pokyn Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen MŠMT), článek 2:

Jídelny nebo výdejny školního stravování mateřských škol budou mít v době uzavření mateřských škol obdobný režim, jako mají v základních školách. Obědy za dotovanou cenu si mohou zákonní zástupci dětí odebírat jako jídlo s sebou. Zároveň může zařízení nadále sloužit pro stravování zaměstnanců. Pokud však ze závažných organizačních nebo jiných důvodů není mateřská škola schopna provoz školního stravování zabezpečit, může jej přerušit. V obou případech je potřebné informovat zákonné zástupce.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Organizace a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.