Školka v přírodě

Vážení rodiče,

Pokud bude příznivá situace, rády bychom i letos realizovaly školku v přírodě. Obdobně, jako v předchozích letech, i nyní plánujeme spolupracovat se sportovní agenturou OUTDOOR WAVE, která obohatí program o různé neobvyklé aktivity (bubble-fotbal, paddleboardy, skákací hrad, lanové překážky apod.), vše pod dohledem zkušených a odborných instruktorů. Proto Vás prosíme o zapsání Vašeho dítěte do tabulky na nástěnce v šatně MŠ v případě zájmu o tuto akci nejpozději do 31.1.2021. Pokud si nejste jisti, zda Vaše dítě ŠvP zvládne, poraďte se s třídními učitelkami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Organizace a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.