EDUKATIVNĚ-STIMULAČNÍ SKUPINKY:
V případě zájmu o tento kroužek pro předškoláky se zapisujte do tabulky na nástěnce v šatně do 25.10.2019. Cenka kroužku 550 Kč, probíhá jednou za 14 dnů ve středu v čase 16:00-17:00, účast rodiče nutná, určeno pro děti, které půjdou v následujícím školním roce do ZŠ.

BUBU DEN:
ve středu 23.10.2019 v 16:00 na zahradě MŠ (za nepříznivého počasí v pohybové místnosti). S sebou DÝNI na vydlabávání a potřebné nástroje, PŘÍRODNINY na zdobení a dobrou náladu. Šikovné a ochotné maminky poprosíme o nějakou drobnost na zub :-)

——————————————————————————————————————–

FOCENÍ:
10.10.2019 v 7:30 proběhne v MŠ vánoční focení. Náhled fotky najdete na nástěnce v šatně dětí. Prosíme přizpůsobte oblečení na fotku danému pozadí.

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ
Na nástěnce v šatně se prosím zapisujte v případě zájmu o školku v přírodě, která obvykle probíhá v květnu.

BRIGÁDA:

brigáda

Příspěvek byl publikován v rubrice Organizace a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.