Potvrzení k daním

Vážení rodiče,

v sekci „DOKUMENTY“ nebo na konci tohoto příspěvku si stáhněte formulář, který vyplněný donesete do MŠ k potvrzení. Do dokumentu NEVYPISUJTE ČÁSTKU, tu Vám vyplní paní ředitelka podle docházky Vašeho dítěte do MŠ – v částce je zohledněno osvobození od placení školkovného v jarní covidové vlně (duben, květen) i změna ceny školkovného po letních prázdninách.

Potvrzení daně 2020.PDF
Potvrzení daně 2020.DOC

Školka v přírodě

Vážení rodiče,

Pokud bude příznivá situace, rády bychom i letos realizovaly školku v přírodě. Obdobně, jako v předchozích letech, i nyní plánujeme spolupracovat se sportovní agenturou OUTDOOR WAVE, která obohatí program o různé neobvyklé aktivity (bubble-fotbal, paddleboardy, skákací hrad, lanové překážky apod.), vše pod dohledem zkušených a odborných instruktorů. Proto Vás prosíme o zapsání Vašeho dítěte do tabulky na nástěnce v šatně MŠ v případě zájmu o tuto akci nejpozději do 31.1.2021. Pokud si nejste jisti, zda Vaše dítě ŠvP zvládne, poraďte se s třídními učitelkami.